Z DANĄ NA WYCIECZCE

       KWI 11 23 KM 2 UCZESTNIKÓW 18 °C

Weekendowa słoneczna pogoda wygoniła nas z domów z przed telewizorów. To pierwsza wycieczka w tym roku Dany , więc trasa nie za długa . Po dojechaniu do Maciejowa, pojeździliśmy trochę po malowniczych alejkach tutejszego lasu okrążając Żerniki. Trasa częściowo prowadziła wzdłuż autostrady, alejką techniczną. Podsumowaniem dnia był obiad w centrum Żernik, w knajpie Modrzewiowy Dwór. Oczywiście rolada z modrą kapustą za 27 złotych. Trochę odstawaliśmy w naszych kolarskich strojach od wystrojonego towarzystwa, ale nas nie wyrzucili. Wróciliśmy w dobrych nastrojach, odwiedzając jeszcze rodziców Dany na działce koło Górnika Zabrze.


Modrzewiowy Dwór to niezwykle piękne miejsce, które zaspokoi potrzeby swych Gości, nie tylko wspaniałą kuchnią i ofertą hotelową ale również otoczeniem. Obiekt bowiem zlokalizowany jest w Żernikach - podmiejskiej dzielnicy Gliwic, pośród przedwojennego osiedla malutkich domków jednorodzinnych, w otoczeniu lasu, co daje niesamowitą możliwość obcowania z naturą.Modrzewiowy Dwór to niezwykle piękne miejsce, które zaspokoi potrzeby swych Gości, nie tylko wspaniałą kuchnią i ofertą hotelową ale również otoczeniem. Obiekt bowiem zlokalizowany jest w Żernikach - podmiejskiej dzielnicy Gliwic, pośród przedwojennego osiedla malutkich domków jednorodzinnych, w otoczeniu lasu, co daje niesamowitą możliwość obcowania z naturą.


Powstał na bazie byłego domu kultury, przy centralnym skwerze w Żernikach, nie tylko jako miejsce konsumpcji i noclegu. Znany jest okolicznym mieszkańcom jako miejsce spotkań, integracji, biesiadowania przy wspólnym stole, rozkoszowania się pyszną kuchnią i chwilami spędzanymi w rodzinnym gronie.


Valid XHTML 1.0 Transitional| FORUM | WIĘCEJ O NAS | DO GÓRY Copyright © 2011 --- GOŚCI NA
Serwis mapa-turystyczna.pl